تبلیغات
مطالب جالب و خواندنی
مطالب جالب و خواندنی
قالب وبلاگ

اول فروردین تا 25 فروردین شاهین:::

مقتدر و توانا هستید . معمولا با مهارتی که در کارها و عملتان دارید می توانید از موانع بسیار سخت عبور کنید و در نهایت زرنگی این کار را به گونه ای انجام می دهید که چندان انرژی خود را به هدر ندهید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="شاهین" />

26 فروردین تا 22 اردیبهشت مرغابی:::

برای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می خرید ، اما با این حال برای شما هدف وسیله را توجیه نمی کند. گاهی بی دقت می شوید ، بنابراین ضررهایی می بینید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="مرغابی" />

23 اردیبهشت تا 19 خرداد قمری:::


طبیعتا آرامش طلب هستید و از یک زندگی عاشقانه لذت می برید و بندرت از آن خسته می شوید . بردبار ، سازگار و در عین حال جذاب هستید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="قمری" />

20 خرداد تا 16 تیر عقاب:::


شخصیتی بسیار محترم دارید.هیچ گاه به دنبال کارهای بیهوده نیستید و می توانید تنها با نگاه گیرا و نافذ خود مخالفان خویش را سر جایشان بنشانید. بخش بسیار قوی و ممتاز شخصیت شما آن است که قادرید از جنبه های ناچیز و مادی فراتر رفته و ماورای آن را ببینید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="عقاب" />

17تیر تا 13 مرداد بلبل:::

معمولا قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید. هر چند بعضی ها اعتقاد دارند که حرفهای شما به عمل نمی رسد.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="بلبل" />

14 مرداد تا 10 شهریور مرغ ماهیخوار:::

شخصیتی رنگی و پرزرق و برق دارید که همیشه مشتاق "رویارویی" است و از این کار لذت می برید.مهمترین مسایل پیرامون خود را به مرور و با خونسردی حل و فصل می کنید. بسیار حساس و تیزهوشید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="مرغ ماهی خوار" />

11 شهریور تا 7 مهر قو:::

همانند قو مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید.با اینکه در ظاهر شخصی بسیار آرام و راحت هستید اما در باطن برای سازگاری کردن خود با محیط اطراف و سرعت دنیای مدرن بسیار تلاش می کنید.بندرت عصبانی می شوید و سعی می کنید با همه در تفاهم و تعامل باشید...

آپلودسنتر آپ98http://" alt="قو" />

8 مهر تا 5 آبان دارکوب:::

سختگیر و سختکوش هستید با طاقتی بسیار بالا . برای حمایت از ایده ها و عقایدتان به راحتی خواستار حمایت دیگران می شوید.برخی اوقات به نظر حواس پرت می آیید ، اما این فقط ظاهر شماست !

آپلودسنتر آپ98http://" alt="دارکوب" />

6 آبان تا 3 آذر باز کوچک:::


ذهن هوشیارتان به شما این امکان را می دهد که از یک موضوع به موضوع دیگری بپرید بدون اینکه تمرکز خود را از دست بدهید ! با اراده بسیار زیاد روی اهداف خود متمرکز می شوید و ار آنچه در اطرافتان می گذرد ، آشفته و مضطرب نمی گردید

آپلودسنتر آپ98http://" alt="باز کوچک" />

4 آذر تا 2 دی کلاغ:::

به غایت گیرا ، پرانرژی و مقاوم هستید و همچنین باهوش ، در نتیجه در حل مشکلات بسیار ماهر و زبردست می باشید.عاشق رقابت بوده و از طبیعت ، جنگل و اصولا محیط های بکر طبیعی بسیار لذت می برید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="کلاغ" />

3 دی تا 30 دی حواصیل:::

ذاب و متفکرید و معمولا تنها و منزوی به نظر می آیید.در عبور از مسیر زندگی ممکن است در باتلاق هم گرفتار شوید ، اما آنقدر محکم و استوارید که از این مشکلات موفق بیرون می آیید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="حواصیل" />

1 بهمن تا 28 بهمن سینه سرخ:::

شما یک برونگرای خونسرد هستید که طبع گرم خود را معمولا پنهان می کنید و گاهی خودرای می باشید. بسیار خانواده دوست هستید ، اگر چه گاهی کمی ستیزه جو می شوید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="سینه سرخ" />

29 بهمن تا آخر اسفند سهره:::

زرنگ ، حساس و گوش به زنگ هستید.ذاتا فردی اجتماعی و خونگرمید ، چون معتقدید در جمع به نوعی احساس امنیت می رسید که افراد در جای دیگر نمی توانند آن را بیابند.منظم و اهل ورزش هستید.

آپلودسنتر آپ98http://" alt="سهره" />

امیدوارم خوشتون اومده باشه!


[ شنبه 8 مرداد 1390 ] [ 01:06 ب.ظ ] [ roxana ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
لینک دوستان

طرفداران وارکرفتe

www.FantasyFans.org

رهگذرانe

وب سایت افسانه هاe

fantasylife

Nightside